Parkingi w Beverly Hills, gdzie bezpiecznie zaparkować

13 czerwca, 2024 Tagi , ,

Beverly Hills to jedno z najbardziej popularnych miast  w metropolii Los Angeles. Kalifornia to jedno z najbardziej znanych i lubianych stanów w USA. Jedną z perełek jest właśnie Beverly Hills, uchodzące za jedno z kluczowych na mapie turystycznej. Coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie po USA własnym, bądź wypożyczonym samochodem. Które parkingi w Beverly Hills warto zobaczyć? Gdzie można bezpiecznie zaparkować? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. 

Złoty trójkąt Beverly Hills 

Beverly Hills to miasto o powierzchni 14,79 km². Jednak kluczowe jest sześć mil kwadratowych, na obszarze których spotkać można najlepsze na całym świecie restauracje, czy sklepy. To miasto będące synonimem bogactwa, jednak w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji szerokiego grona turystów, jak również lokalnych mieszkańców, w mieście stworzono tzw. Złoty Trójkąt, na terenie którego parkowanie jest zaskakująco tanie, bezpieczne, jak również niezwykle komfortowe.

Beverly Hills Sign at Night
Beverly Hills, Los Angeles, licencja: shutterstock/By Noppadol Phongphanich

438 North Beverly Drive

438 North Beverly Drive to podziemny garaż zlokalizowany w centrum wielu, ekskluzywnych sklepów, jak również restauracji. Garaż leży w pobliżu słynnej galerii sztuki Taschen, w której można podziwiać najwyższej klasy edycje kolekcjonerskie, wydania artystyczne i grafiki.

9510 Brighton Way

Rodeo Drive to najsłynniejsza ulica w całym Beverly Hills, na której z całą pewnością należy się znaleźć, będąc w tym mieście. W jej niedalekiej odległości znajduje się bezpłatny, darmowy parking 9510 Brighton Way. To lokalizacja, z której bez trudu, w kilka chwil, dostaniemy się pieszo do wymarzonych, ekskluzywnych sklepów i restauracji. 

Plan miejskich parkingów

Beverly Hills, Year 2018: side view of Bentley Continental GT parked at N Canon Dr.
Parkingi w Beverly Hills, Los Angeles, licencja: shutterstock/By Johnnie Rik

Władze miasta dbając o codzienną egzystencję swoich mieszkańców, gości miasta, czy turystów, których liczba co roku przyprawia o zawrót głowy, opracowały dostępny dla wszystkich plan miejskich parkingów. To publiczne przestrzenie w pełni dostosowane do pozostawienia swoich samochodów. Parkingi podlegają pod miejski monitoring. Dzięki temu możemy mieć całkowitą pewność co do bezpieczeństwa swojego samochodu. 

Beverly Hills Public Parking

Beverly Hills Public Parking to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych, a tym samym jeden z najbardziej bezpiecznych parkingów w całym mieście. Dodatkowym bonusem jest fakt, że na parkingu można zaparkować pojazd przez dwie godziny całkowicie za darmo. Dopiero po upływie tego czasu należy uiścić opłatę. Adres parkingu to 345 N Beverly DR.

Beverly-Canon

Beverly- Canon to kolejny, znany i ceniony parking piętrowy. Podczas postoju przez pierwsze dwie godziny możemy cieszyć się brakiem opłaty. Parking czynny jest od poniedziałku do piątku, jak również w weekend i święta. Obsługiwany jest automatycznie, a podstawę rozliczenia stanowi pobrany na wjeździe bilet. 

Parking Garage

Parking Garage leży przy Beverly Hills Public Library, 9351 Civic Center Dr. To piętrowy, kryty parking, który jest w stanie pomieścić niezliczoną ilość pojazdów mechanicznych. Cechą charakterystyczną parkingu jest bardzo dobra lokalizacja. 

Beverly Hills Courthouse Parking

Kolejną ciekawą propozycją, którą warto rozważyć podczas szukania dla swojego pojazdu miejsca parkingowego podczas pobytu w Beverly Hills, jest Courthouse Parking. Miejsce do zaparkowania samochodu mieści się przy 9355 Burton Way. Jest to parking piętrowy. Co więcej, miejsce jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Jest to parking przeznaczony do pojazdów mechanicznych o wysokości do 1,95 m. 

Wybierając się do Beverly Hills, z całą pewnością warto poznać sprawdzone, bezpieczne miejsca postojowe dla swoich pojazdów mechanicznych. Pomimo tego, że miasto jest niezwykle bogate, piękne, oferujące niezliczoną ilość wielu, różnorodnych atrakcji turystycznych, nie brakuje w nim osób, które pragną wzbogacić się czyimś kosztem. Już dziś poznaj listę sprawdzonych miejsc parkingowych. Ciesz się wygodnymi miejscami parkingowymi bez względu na porę dnia, w której będziesz zwiedzać znane na całym świecie miasto. 

Poprzedni

Parkingi w Rodeo Drive, gdzie bezpiecznie zaparkować

Życie nocne w Santa Monica w Kalifornii, najlepsze kluby

Następny

Dodaj komentarz